Zpětné vazby zákazníků

Ahoj a díky. V mém životě je opět řád a vše dává smysl. Velkej dík, šamanko. Jen, aby mi to nějakou dobu vydrželo, tam mi pomáhej pán Bůh :-). M.

Jen takový poznatek, sděluji ti ho, neboť každého potěší, když ví, že to, co dělá, dělá dobře a má výsledky. Jak mne doktoři naučili svými všetečnými otázkami se pozorovat, tak jsem si uvědomila, že mne dnes nevzbudilo brzké ranní čurání. Zkrotila jsi moje ledviny... A nohy drží, v noci jsem si je nemusela ani protahovat. Dokonce zvládly ujít to, co jindy ne...

Milá Romano, děkuji za odkazy, zatím se zdá, že je opravdu nebudu potřebovat. Už nyní cítím obrovské zlepšení. Ještě jednou děkuji za příjemně strávený čas, který byl zároveň léčebný.

Dobrý večer, Romano, chci poděkovat, zase to dnes se mnou byla pro Vás velmi intenzívní práce, ale já se opravdu cítím mnohem lépe. Nejen lehké nohy, ale hodně se změnily i obě ruce. Tak Vám moc děkuji.

Reakce k minulému ošetření - Byla jsem dnes u své fyzioterapeutky a byla ohromně nadšená, jak dnes vypadá moje pánevní dno :-). B.

Romano, máte krásný dar pomáhat lidem. Po sezení je mi moc dobře. Děkuji, že jste mě vyléčila. Měla jsem velké štěstí, že mě V. poslala právě k vám, jinak bych skončila bůh ví kde. M.

Dobrý den, Romano. Ráda bych vám popřála všechno nejlepší k narozeninám. Především zdraví a ten nadhled a lidskost co v sobě máte :-).. Snažím se čerpat z naší poslední schůzky... hodně mne to posunulo kupředu... takže děkuji... Z.

...A jak se daří Vám? Zrovna jsem na Vás myslela včera. Vzpomněla jsem si na jeden prožitek s Vámi, jak se mi při "masáži" u Vás zdálo o bílém ptáku letícím nad mořem. Dodnes to mám v živé paměti, jak to bylo intenzivní. D (Ano, byl to velice intenzivní zážitek. S tím moc souhlasím. A i přes to, že to je už několik let, mám ten obraz v paměti i já... Také děkuji. Za každého z Vás).

Romano, oceňuji tvůj laskavý a vnímavý přístup a při tom tvou sílu vhledu... líbí se mi, že využíváš a intuitivně doplňuješ metodu šiacu o prvky reiki, kraniosakrální terapie a práce s tělem. Zároveň jsi jemná a kde je třeba i razantnější, Cítím se vždy cele přijatá a plně opečovaná. Vždycky si odnáším poznání i praktické rady a cviky do dalšího života). Díky za to všechno - ze srdce Lenka

Ahoj Romano, stále se mi dýchá báječně a krk se také hodně zlepšil. Moc děkuju, máš zázračné ručičky. Iva

Kraniosakrální terapie - vůbec jsem si nedokázala představit, co mě čeká. Nakonec jsem potkala Romču, která je velmi vnímavá, citlivá a energická. Kouzla, která umí, doteď nechápu. Asi jim nikdy neporozumím, ale s jistotou mohu říct, že pomáhají! Romčo, moc ti děkuji za pomoc a za dobíjení baterek :-). Vlaďka

Ahoj Romano, hledala jsem symbol Bílý rytíř a našla jedině toto. Černého rytíře jsem nenašla, ale najednou jsem si uvědomila, jak důležitá byla konstelace. Vnímám, že černý rytíř je symbol stínu bílého rytíře a ukazuje mu ty stíny se vším všady.

Cosi se hnulo, lehčeji se mi dýchá. Jsem vděčná manželovi. Ukázal mi to, co mi chybí - klasický život, bezprostřednost a ne dlouhé vnitřní rozebírání svých pocitů. Není to to, co bych ráda sdělila, jen bych se zamotávala do slov a úvah. Ale je to velmi těžké, přenastavit hodnoty, a k ním hledat cestu, jak to vlastně je, bez těch dobrých vzorů, které nebylo kde vzít. Co je těžké, je přijmout - opravdu jsem taková? Opravdu dovedu vědomě ublížit a někdy s gustem? Ano jsem taková a v mém věku je ztráta času filosofovat nad tím, proč jsem taková či onaká. Když to vidím, je nutné okamžitě na tom pracovat. Zase je to ale možnost stvořit život k obrazu svému. Aha, takže když Stvořitel tvořil k obrazu svému bylo tam toto vše.

Konstelace má prostě výsledky, manžel je ke mně velmi pozorný. Vážím si toho a současně si to okamžitě vybavuji v momentu kdy naskakují staré vzorce a scénáře a já mám chuť zařvat "Buď už ticho". Ale pracuju na tom aby se to nerozjelo.

Ošetření super, dokonce jsem popoběhla, ke svému velkému překvapení, do schodů. Až mě to překvapení zastavilo a opět jsem si uvědomila, jak je tělo prožitková záležitost a jeho dobré funkce mohou být zdrojem radosti.

Moc se těším na další setkání. M.

Dobrý den, Romano, vždycky když jdu od Vás mám za co Vám poděkovat, ale některá ošetření jsou ještě výraznější než jiná. A včera taky. Už z kopce od Vás jsem cítila jak jsou nohy jiné a hlavu jsem měla "víc v oblacích". Zdá se, že jste konečně úplně napravila můj pád na ledu před vánocemi. I dneska ráno jsem měla skvělý pocit z nohou.Hlava se významně zlepšila už když jste mi ji držela v prstech, asi si takový pocit dosud nepamatuji. Spala jsem lépe, usnula jsem znovu i ráno za chvilku a zuby se sice občas ozvou, ale mnohem méně. Věřím, že se to ještě zklidní. Když jste mluvila o skřípání zubů, to myslím nedělám, ale jsou období, kdy se budím v noci bolestí ze zubů pevně zaťatých - a to bylo teď pár dnů a jednou i dneska. Tak pěkný den, děkuji Vám. Soňa

Romi, moc děkuji za úžasnou terapii. Už při ní jsem cítila, jak jsem lehčí, uvolněnější, svobodnější a radostnější. Nevěděla jsem, do čeho jdu. Sice jsem už u Tebe byla na shiatsu, a to bylo opravdu skvělé, sice vím, že jsi jeden z nejcitlivějších lidí, které znám, ale terapie je opravdu něco jiného. Pomohla jsi mi pojmenovat dosud neuchopitelné a nepopsatelné. Nabídla jsi mi i jiné úhly pohledu na dané věci, situace a hlavně sebe samu. Každým dnem se cítím lépe. Každým okamžikem se prohlubuje úleva a radost, kterou jsem při terapii znovu objevila. To, jak se měním a jak to zvládám, je i Tvojí velkou zásluhou. Jsi úžasná a citlivá terapeutka a opravdu jeden z nejkrásnějších lidí, které jsem kdy potkala. Děkuji za to, že jsem Tě oslovila a požádala o terapii a Ty jsi ji přijala. Bára

Jmenuji se Míla a jsem ročník 1959, tak že mi bude za pár let krásných 60. Romanu znám od roku 2009. Potkaly jsme se na psychospirituálním výcviku Jitky Vodňanské HNP. Našly jsme si k sobě cestu, je to bezva holka. Vidí ne za jeden roh, ale za rohy tři. Má neuvěřitelné vnímání a ví věci, o kterých my ostatní nemáme ani ponětí. Začala jsem k ní chodit na tzv.OŠ. Je to ošetření shiatsu. Ale k tomu přidá podle potřeby reiki a kraniosakrálku a další věci mezi nebem a zemí. Přesně ví, co použít v tom kterém případě a v tom kterém čase. Ráda bych se s Vámi podělila o jeden můj zážitek – výsledek OŠ. Před Vánoci mne začalo bolet levé prso. Bolelo tak, že jsem si i pod peřinou poplakala. A začala jsem svádět boj, zda jít na mamograf nebo ne. Já nejsem zastáncem vyšetření mamografem (myslím tedy preventivním vyšetřením). V hlavě se mi samozřejmě začaly honit neuvěřitelné myšlenky- asi se nemusím víc rozepisovat... Tak jsem šla do Mamma centra. Udělali mi mamografické vyšetření a řekli, že jsem v pořádku a že ať přijdu za dva roky. A já na to, že mi to prso strašně bolí a že chci tedy ještě ultrazvuk, jestli to nejsou žlázy v podpaží. A protože jsem tak trochu urputná, tak jsem se nedala odbýt a ten ultrazvuk mi udělali. Také nic nenašli. A ptali se: neuhodila jste se? Nesportovala jste příliš? Nenosila jste něco velmi těžkého? Neupadla jste? a bla bla??? Na všechny otázky jsem odpověděla NE. Takže mi řekli, tak je to asi hormonálního původu a už jsem byla za dveřmi. Tak jsem se o tom zmínila Romance, byla u ní na OŠ a už mě nic nebolí.

Romana je velice vnímavá duše, která mi dokázala pomoci, ať už byl problém na emoční či fyzické rovině. Pomůže vlídným pohledem, šikovnýma rukama i správně volenými slovy, která mě vždy přimějí k zamyšlení. Vřele doporučuji každému, kdo je připravený na sobě pracovat nebo chce jen dobít baterky. Hanka

Romano, pár dalších střípků - líbí se mi, že propojuješ své znalosti z čínské medicíny s ostatními terapeutickými metodami a svými schopnostmi dokážeš rozpoznat jádro problému/tématu a propojením toho všeho vedeš klienta k práci na sobě a ke zharmonizování a fungování celku. Díky Marcel

Romano, opravdu se skláním před tvým uměním. Dnes poprvé, a to je večer, jsem neměla ten pocit tlaku na konečník, který mne nutil až 8x za den usednout na prkénko WC, tlačit a nic, jen bolest střev. Dnes se cítím jako na rekreaci, bylo to fakt vysilující. Hladím dráhu tlustého střeva a v duchu ti pořád děkuji a obdivuji Tě. M.

Romano, ty víš kam sáhnout. Tvoje něžné okopávání mých stehen s dráhama jater a žlučníku, fakt dobrý. Takže už se těším na příště, mastím dráhu tlustého střeva, která uvolňuje vše staré. A uvidíme, co objevíš příště pro mou inspiraci. Když jsi se ptala, zda u kotníku cítím, jak se mi plní dráha ledvin, to jsem necítila, ale cítila jsem obě ledviny jako naplněné. Těším se na další setkání a užívám si to. M.

Romano, cítila jsem se tak nádherně. Představ si, že jsem dolů z kopečka od tebe poskakovala jako malá holčička, až mne to samotnou zarazilo. Pravda, moje chodidla tolik nepružila, ale byl to bezvadný pocit. M.

Sdělím ti svoje zkušenosti s tvojí léčbou mého těla. Když jsi se dotýkala mých ramen a uvolňovala je, k čemusi došlo - mám rovnější záda a začaly se mi rovnat chodidla, můj platfus se nějak záhadně zmenšuje. Moje tlusté střevo funguje a už nemívám ty záchvatovité průjmy. Možná by bylo dobře zapisovat, co jsi se mnou dělala, a já pak sdělím svoje pocity a změny, které cítím na těle. M.

Romano hlásím: dnes jsem se probudila v 6,45, krásný spánek, žádné bolesti, opět sny. Nevím jaké, jen zůstal příjemný pocit. Nechtěla bych nechávat jen na Tobě radostné a uzdravující vjemy mých buněk - mám tedy s nima pokecat ve smyslu: mám vás ráda, smát se dovnitř těla? a nebo jinak? Děkuji J.
Pracuji v Praze 10 - Malešicích a v Českém Brodě.

Adresa - Praha

Janderova 15, Praha 10 - Malešice
(spojení autobusy 177 a 195 do zastávky Malešické náměstí)

Adresa - Český Brod

Nám. Arnošta z Pardubic 32, Český Brod
(ordinace 3RE - pěšky 5 minut od vlakového nádraží)

Romana Karmazínová

Email

romana.karmazinova@seznam.cz

Telefon

+420 725 959 343
Rezervace provádějte nejlépe emailem nebo SMS.

Najdete mě na Facebooku