O mně

Milý návštěvníku, srdečně vás vítám na svých stránkách.

Mám radost, že vám mohu touto cestou nabídnout svojí péči, podporu a zkušenosti. Věřím, že cesta k uzdravení jakéhokoli problému je v nás, že všechny informace a prostředky k přirozeně zdravému a šťastnému životu nám byly dány do vínku a já jsem zde proto, abych vám je pomohla objevit. S pomocí svého naladění se na vaše potřeby intuitivně využívám různých terapeutických přístupů tak, abychom společně našli řešení vašich problémů.

Co vám mohu slíbit hned na začátku je to, že jako vaše průvodkyně na cestě uzdravení nikdy nezapochybuji o Vaší schopnosti a možnosti se uzdravit a najít cestu k dobru a radosti v životě.

S čím vám konkrétně mohu pomoci?

1) Pomoc při různých fyzických problémech.
Každý fyzický problém má svůj původ v duševním a psychickém rozpoložení. Znalost psychosomatiky, moje dlouholetá praxe a zkušenosti s klienty a také moje úzká spolupráce s výbornou fyzioterapeutkou – to jsou velmi užitečné nástroje pro hledání vašeho uzdravení i tam, kde se klasické léčení dostává do slepých uliček.

2) Komplexní podpora k nalezení vlastní rovnováhy a celistvosti.
Velmi často nás situace, stresy a trápení vychylují z optimálního naladění a nám se pak zdá, že náš život, mysl i tělo se pohybují jako špatně namazaný stroj. Jemná a laskavá péče s novým vyladěním duševního i fyzického nástroje se vám bohatě vrátí v podobě obnovených zdrojů energie a životní pohody.

3) Práce s vašimi zdroji.
Vaše zdroje duchovní, duševní, psychické i fyzické jsou osobním bohatstvím a darem. Pokud vlivem nemoci, stresové události nebo i neznalosti dochází k jejich vyčerpávání nebo naopak hromadění, vznikají ve vašem životě potíže různého druhu a charakteru. Pomohu vám pochopit, jak pracovat se zdrojem energie a jak se starat o jeho dobrou funkci a užívání.

4) Harmonizace těla i duše pomocí alternativních metod

5) Individuální poradenství, pomoc při odstranění blokád a traumat.
Vyslechnu vás s plnou pozorností, soucítěním a účastí. Nebudu vás v ničem posuzovat ani soudit, ale naopak vám poskytnu zážitek plného přijetí. V atmosféře soucitu a porozumění se i ty největší jizvy a rány dokáží zahojit a uzdravit.

Můj přístup k uzdravování je vhodný pro kohokoli, kdo už nechce spoléhat na to, že řešení je mimo něj a někdo jiný jej za něj objeví. Jednoznačně vycházím z toho, že řešení se nachází naopak přímo v nás, je naší součástí a my ho jen musíme objevit. Moje práce je vlastně takové průvodcovství, hledání jiného úhlu pohledu, který Vám pomůže se pohnout z místa a to i ve chvíli, kdy se zdá, že už nic nepomáhá… Přistoupím k Vašemu tématu komplexně. Zkombinuji různé metody a způsob řešení zvolím tak, abychom k vaší situaci přistoupili co možná nejšetrněji a zároveň nejproduktivněji. Základní metody jsou blíže popsány na samostatné záložce.

Ovšem nejdůležitější pro mne je nechat se inspirovat vámi a následovat to, co se právě u vás odehrává.

Délka sezení je různá - ideálně 80-90min, ale nabízím též průvodcovství duchovní a duševní krajinou s procházkou venku (botanická zahrada, les), kdy budeme mít dost času objevit mnohem víc souvislostí a využít je.
Pracuji v Praze 10 - Malešicích a v Českém Brodě.

Adresa - Praha

Janderova 15, Praha 10 - Malešice
(spojení autobusy 177 a 195 do zastávky Malešické náměstí)

Adresa - Český Brod

Nám. Arnošta z Pardubic 32, Český Brod
(ordinace 3RE - pěšky 5 minut od vlakového nádraží)

Romana Karmazínová

Email

romana.karmazinova@seznam.cz

Telefon

+420 725 959 343
Rezervace provádějte nejlépe emailem nebo SMS.

Najdete mě na Facebooku